7. mai 2010

Klaarin arveid

Rosoljet ei saa. Ei ole. Ära söödi käest. Kõik. Selle asemel võin pakkuda kruubiputru:Möönan, et tegu on valesti tehtud kruubipudruga. Olen oma elu jooksul näinud ka tervema väljanägemisega isendeid - või mis isendeid, tegelikult vist kolooniaid, kruubikolooniaid. (Taruorganisme?) Vähem sellist liimerdavat tekstuuri. Aga ega see esteetiliselt naudingult tükki küljest võta!See-eest kringel on hea tervise juures. Juba nädalane! Priske, tubli:Eksponeeritud originaalses disainerpakendis. Tegelikult soovitangi ehk tähelepanu pöörata pakendile:Sest kringli enda juures ei ole ju õieti midagi vaadata. Et teie ka nii hästi säiliksite! Ja et te palgast elaksite, ja kõik need muud head soovid.

4 kommentaari:

 1. Tänane xkcd on kohe eriti sobivalt säilimise-teemaline - http://xkcd.com/737/ :)

  VastaKustuta
 2. Niisiis igal aastal võiks kahe nädala jooksul näiteks neid (ühes varasemas postis esitletud) porgandikuubikuid süüa... Võtan teatavaks! Kõlab nagu legend sõnajalaõiest.

  VastaKustuta
 3. Natuke kunsti ka:
  http://current.com/entertainment/wtf/92420803_britain-s-worst-art-exhibition.htm

  VastaKustuta
 4. See kringel koos pakendiga on klassika.. mul vedeleb auto kindalaekas kaks viilu, mille pensionieas sugulased u. kuu aega tagasi majapidamispaberis kaasa surusid..

  VastaKustuta